Álláshirdetés

A Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesület fővárosi Központi Irodája munkatársat keres, heti 40 órás munka- és pénzügyi ügyintéző munkakör betöltésére. Jelentkezési határidő: 2017. 04. 20

Fő feladatok:

•    teljes körű pénztári, banki ügyintézés
•    teljes körű TB ügyintézés, adatszolgáltatások elkészítése
•    munkaügyi nyilvántartások vezetése, munkaügyi adatszolgáltatások ellátása, bérszámfejtés
•    alapbizonylatok számítógépes rendszerben való rögzítése
•    az egyesület helyi szervezeteinek könyvelési és adminisztrációs feladatainak ellátása
•    a területet érintő egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

•    legalább középfokú szakirányú végzettség
•    felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
•    angol nyelv alapfokú ismerete
•    jó kommunikációs képesség
•    csapatszellem

Elbírálásnál előnyt jelent:

•    TB ügyintézői végzettség
•    legalább 1 éves, hasonló területen szerzett (könyvelői) tapasztalat

Amit kínálunk:

•    fiatal és dinamikus csapat, rugalmasság
•    kellemes munkahelyi környezet
•    csapatmunka
•    tapasztalat arányában bruttó bér 180 000 - 200 000 Ft
•    várható munkakezdés: májusban

Munkavégzés helye: 1121 Budapest Költő u.21.

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel, „Munka- és pénzügyi ügyintéző” jeligével az alábbi e-mail címre várjuk: allas@mme.hu

Kapcsolódó hírek

A sérült madár (Fotó: Görögh Zoltán).

2018.05.07-én Görbeháza határában terepi ellenőrzés során a szalakótavédelmi LIFE+ projektünk területi koordinátora egy törött szárnyú szalakótát talált. Mivel a madár röpképtelen állapotban volt, befogta, majd 09-én reggel a Hortobágyi Madárkórházba szállította.

Május 11-én zajlott a 2018-as Madarak és Fák Napja Országos Verseny döntője, melyen a területi fordulóról továbbjutó legjobb csapatok mérték össze tudásukat. A döntőre Kecskeméten, a Természet Házában került sor.

Alkalmilag nappal is meg-megszólaló füttyögésük alapján akár meg is pillanthatjuk az ágak között rejtőzködő füleskuvikot (Fotó: Orbán Zoltán)

A sorozat zárásaként most a kevésbé közismert, de a lakott területeken is egyre gyakoribb, terjedőben lévő füleskuvik fészkelő állományának felmérésében tudnak segíteni az emberek. Ez azért fontos, mert gyakorisága ellenére nagyon pontatlan becsléseink vannak ennek az apró bagolyfajnak az országos állományáról.