Álláslehetőségek az MME-nél

Legutóbbi frissítés 2014. július 7.

A Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesület széles körű faj- és területvédelmi, madárgyűrűzési, kutatási és adatgyűjtési, környezeti nevelési tevékenységei számos szakterület művelőinek jelenthetnek érdekes feladatot. Az egyesület anyagi lehetőségeihez mérten folyamatosan fejleszti főállású stábját. Erre leggyakrabban a nemzetközi és hazai pályázatok (LIFE+, Interreg ...) keretében, időszakosan nyílik lehetőség, amiről ezen az oldalon folyamatosan beszámolunk.

A Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesület (MME), Magyarország és a térség egyik legnagyobb természetvédelmi civil szervezete természetvédelmi kommunikációs feladatok ellátására munkatársat keres.

Feladatok:

•    A „Szalakóta megőrzése a Kárpát-medencében” című LIFE pályázat kommunikációs vállalásainak ellátása és részvétel az MME általános szakmai kommunikációs feladataiban
•    Projekt honlap kialakítása, fejlesztése, tartalmi szerkesztése
•    Terepi információk begyűjtése, fotódokumentáció összeállítása, terepi információkból honlap hírek, cikkek írása
•    Rendezvények szervezése és lebonyolítása
•    Kiadványok, információs táblák, tanösvény szakmai összeállítása, szerkesztése
•    Kapcsolattartás a projektek szakmai vezetőivel és a projekt résztvevőivel
•    Kommunikációs reklámtermékek készíttetése, terjesztése
•    Folyamatos médiajelenlét biztosítása sajtóközleményekkel, nyilatkozatokkal
•    Társadalmi kapcsolatok osztály munkájának segítése

Elvárások:

•    Felsőfokú szakirányú végzettség (agrár-, természetvédelmi, vagy biológus)
•    Madártani és természetvédelmi ismeretek
•    Alapvető kommunikációs ismeretek
•    Számítógép felhasználói ismerete (képszerkesztő, médiakezelő programok, honlapszerkesztés, drupal rendszer ismerete előnyt jelent)
•    Megbízható angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt, az interjún teszteljük)
•    Gépjárművezetői engedély
•    Dinamikus egyéniség, nagy munkabírás, csapatjátékos
•    Kiváló kommunikációs képesség
•    Hatékony problémamegoldó képesség
•    Precizitás, pontosság, határidők tartása
•    Nagyfokú mobilitás

Előnyt jelent:

•    Gyakorlati terepi természetvédelmi tapasztalatok
•    Kommunikációs gyakorlati tapasztalatok
•    Gépjárművezetői gyakorlat
•    Az angolon felül további nyelvek ismerete

Amit kínálunk:

•    Kezdő jövedelem bruttó 200 000 - 250 000 Ft tapasztalat függvényében
•    Kellemes munkakörnyezet,
•    Fiatalos munkahelyi légkör, jó csapatszellem
•    Változatos feladatok
•    Folyamatos fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye: MME Budapesti központi irodája és további helyszínek, amelyet a Munkavállaló által elvégzendő munka jellege megkíván.

Jelentkezés módja: Fényképpel ellátott önéletrajzát és motivációs levelét juttassa el a következő e-mail címre: allas@mme.hu