Az MME szakosztályai és munkacsoportjai

MME Ragadozómadár-védelmi Szakosztály

Titkár: Fidlóczky József
Telefon: 30/349-5664
E-mail: fidlo@hotmail.com
Titkárhelyettes: Horváth Márton
Telefon: 30/525-4071
E-mail: horvath.marton@mme.hu

MME Gyűrűző- és Vonuláskutató Szakosztály
Elnök: Szinai Péter
Telefon: 20/519-87-50
E-mail: szinai@freemail.hu
Titkár: Karcza Zsolt
Telefon: 20/352-8639
E-mail: karcza.zsolt@mme.hu

MME Kétéltű-és Hüllővédelmi Szakosztály
Elnök: Dr. Babocsay Gergely
Telefon: 30/232-7134
E-mail: gergely.babocsay@gmail.com
Titkár: Becsei Katalin
Telefon:
E-mail:
Titkár: Vági Balázs
Telefon: 20/218-48-22
E-mail: bi.vagi@gmail.com
Titkár: Halpern Bálint
Telefon: 20/478-7070
E-mail: halpern.balint@mme.hu
Titkár: Vörös Judit
Telefon: 30/600-1586
E-mail: jvoros@nhmus.hu
Honlap: http://www.khvsz.mme.hu/

MME Vízimadár-védelmi Szakosztály
A vízimadár-védelmi tevékenységeket a Monitoring Központ szervezi.
Online adatbázis>>

MME Környezeti Nevelési Munkacsoport
Koordinátor: Schmidt Emese
Telefon: 30/853-1373
E-mail: schmidt.emese@mme.hu

MME Nappalilepke-védelmi Munkacsoport
Koordinátor: Ilonczai Zoltán
Telefon: 30/349-5698
E-mail: ilonczai@bnp.kvvm.hu
Koordinátor: Kozma Péter
Telefon: 20/563-5955
E-mail: conversa@freemail.hu

MME Emlősvédelmi Szakosztály
E-mail: emlosvedelem@mme.hu
Elnök: dr. Csorba Gábor
Telefon: 1-210-1075/5033       
E-mail: csorba@mttm.hu
Titkár: dr. Boldogh Sándor
Telefon: 30/337-5149   
E-mail: sandorboldogh@yahoo.com 
Titkár: Görföl Tamás    
Telefon: 30/200-6222   
E-mail: gorfol.tamas@gmail.com
Titkár: dr. Németh Attila
Telefon: 20/981-2983
E-mail: attila.valhor@gmail.com
Titkár: Pokorni Flóra  
Telefon: 30/297-8128
E-mail: flora.pokorni@gmail.com