2018.11.19

Oktatási és kommunikációs állás

A Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesület (MME), Magyarország és a térség egyik legnagyobb természetvédelmi civil szervezete oktatási és kommunikációs feladatok ellátására 1 fő teljes állású (heti 40 óra) munkatársat keres.

Feladatok:

  • Oktatáshoz, szemléletformáláshoz kapcsolódó, programok, képzések, workshopok, rendezvények szervezése, megvalósítása
  • Óvodai, iskolai foglalkozások, előadások megtartása
  • Szemléletformáláshoz kapcsolódó honlaphírek, cikkek, sajtóközlemények írása
  • Kiadványok, információs táblák, bemutató anyagok szakmai összeállítása
  • 50 órás közösségi szolgálat koordinációja
  • Társadalmi kapcsolatok osztály munkájának segítése, részvétel az MME általános szakmai kommunikációs feladataiban

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (természetvédelmi, pedagógia (TTK))
  • Madártani és természetvédelmi ismeretek
  • Számítógép felhasználói ismerete
  • Megbízható angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt, az interjún teszteljük)
  • Gépjárművezetői engedély és gyakorlat
  • Dinamikus egyéniség, csapatjátékos
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Hatékony problémamegoldó képesség
  • Precizitás, pontosság
  • Nagyfokú mobilitás

Amit kínálunk:

  • Kezdő jövedelem bruttó 230 000 - 270 000 Ft tapasztalat függvényében
  • Kellemes munkakörnyezet,
  • Fiatalos munkahelyi légkör, jó csapatszellem
  • Változatos feladatok
  • Folyamatos fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye: MME Budapesti központi irodája és időszakosan további helyszínek, amelyet a Munkavállaló által elvégzendő munka jellege megkíván.

Jelentkezés módja: Fényképpel ellátott önéletrajzát és motivációs levelét juttassa el a következő e-mail címre: allas@mme.hu.