2017.04.04

Álláshirdetés

A Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesület fővárosi Központi Irodája munkatársat keres, heti 40 órás munka- és pénzügyi ügyintéző munkakör betöltésére. Jelentkezési határidő: 2017. 04. 20

Fő feladatok:

•    teljes körű pénztári, banki ügyintézés
•    teljes körű TB ügyintézés, adatszolgáltatások elkészítése
•    munkaügyi nyilvántartások vezetése, munkaügyi adatszolgáltatások ellátása, bérszámfejtés
•    alapbizonylatok számítógépes rendszerben való rögzítése
•    az egyesület helyi szervezeteinek könyvelési és adminisztrációs feladatainak ellátása
•    a területet érintő egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

•    legalább középfokú szakirányú végzettség
•    felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
•    angol nyelv alapfokú ismerete
•    jó kommunikációs képesség
•    csapatszellem

Elbírálásnál előnyt jelent:

•    TB ügyintézői végzettség
•    legalább 1 éves, hasonló területen szerzett (könyvelői) tapasztalat

Amit kínálunk:

•    fiatal és dinamikus csapat, rugalmasság
•    kellemes munkahelyi környezet
•    csapatmunka
•    tapasztalat arányában bruttó bér 180 000 - 200 000 Ft
•    várható munkakezdés: májusban

Munkavégzés helye: 1121 Budapest Költő u.21.

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel, „Munka- és pénzügyi ügyintéző” jeligével az alábbi e-mail címre várjuk: allas@mme.hu