Álláshirdetés - pénzügyi projektasszisztens

A Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesület fővárosi Központi Irodája munkatársat keres, heti 40 órás pénzügyi projektasszisztens munkakör betöltésére.

Jelentkezési határidő: 2020. január 31.

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel, „Pénzügyi projektasszisztens” jeligével az alábbi e-mail címre várjuk: allas@mme.hu

Munkavégzés helye: 1121 Budapest Költő u. 21.

Fő feladatok:

  • Projektek teljeskörű adminisztrációjának ellátása: bizonylatok és alátámasztó dokumentumok előkészítése és összegyűjtése, kimutatások folyamatos vezetése, beszerzések előkészítése és dokumentációja
  • Pályázati projektekhez tartozó pénzügyi jelentések elkészítése - dokumentumok ellenőrzése, alátámasztó dokumentumok és számlák archiválása, a jelentéshez szükséges pénzügyi kimutatások elkészítése
  • Pénzügyi tervek és kimutatások készítése az egyesület általános gazdasági adminisztrációjához
  • A projekthez tartozó számlákkal kapcsolatos adatrögzítés
  • Folyamatos kapcsolattartás a projektek vezetőivel
  • Napi szintű kapcsolattartás a projektek hazai és nemzetközi partnereivel
  • Részvétel a hazai és külföldi partneri találkozókon
  • Együttműködés a projektben dolgozó helyi és terepi kollégákkal

Elvárások:

  • pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • legalább középfokú angol nyelvtudás
  • számítógép felhasználói ismeretek (Microsoft alkalmazások: Outlook, Excel, Word)
  • jó kommunikációs és íráskészség
  • csapatszellem
  • precizitás

Előnyt jelent:

  • Life+ vagy más európai uniós projektben szerzett pénzügyes tapasztalat
  • angol nyelv magas szintű ismerete
  • szakmai elhivatottság
  • civil szektor ismerete
  • könyvelési tapasztalat

Amit kínálunk:

  • hozzájárulás természetvédelmi munkánk sikeréhez
  • dinamikus csapat
  • kellemes munkahelyi környezet
  • csapatmunka
  • Bérezés a tapasztalat arányában

A bruttó bér igényt kérjük megjelölni.

Kapcsolódó hírek

2021 év madara szavazás fajai (balról jobbra): cigánycsuk, kis őrgébics, sordély (grafikák: Kókay Szabolcs)

A 2021 év madara szavazás mindhárom énekesmadár faja az agrár élőhelyekhez kötődik, ezért az itt folyó gazdálkodási gyakorlat indikátor madarainak is tekinthetők. A nagytáblás, sok kemikáliát használó, intenzív kultúrák élőhely átalakítása mindegyikükre negatívan hat. Ezért bármely madár kapja is a legtöbb szavazatot, általa 2021-ben fokozott figyelmet tudunk fordítani a...

Szeretettel meghívjuk az érdeklődőket 2020. július 24-én 14 órakor kezdődő Vönöczky Schenk Jakab mellszobrának felavatására.

Felnőtt kategória, I. helyezett: Nagy Eszter Lelle

Az idei évben meghirdetett „Nem mind mérges, ami fekete” című rajzpályázatunkra az ország számos pontjáról, összesen 717 egyedi, igényes és ötletes pályamunka érkezett. Úgy gondoljuk, rajzpályázatunk elérte célját: az alkotóknak sikerült megmutatni a keresztes vipera és a melanisztikus erdei siklók, kockás siklók és vízisiklók szépségét és különlegességét.