2020.01.13

Álláshirdetés - pénzügyi projektasszisztens

A Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesület fővárosi Központi Irodája munkatársat keres, heti 40 órás pénzügyi projektasszisztens munkakör betöltésére.

Jelentkezési határidő: 2020. január 31.

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel, „Pénzügyi projektasszisztens” jeligével az alábbi e-mail címre várjuk: allas@mme.hu

Munkavégzés helye: 1121 Budapest Költő u. 21.

Fő feladatok:

  • Projektek teljeskörű adminisztrációjának ellátása: bizonylatok és alátámasztó dokumentumok előkészítése és összegyűjtése, kimutatások folyamatos vezetése, beszerzések előkészítése és dokumentációja
  • Pályázati projektekhez tartozó pénzügyi jelentések elkészítése - dokumentumok ellenőrzése, alátámasztó dokumentumok és számlák archiválása, a jelentéshez szükséges pénzügyi kimutatások elkészítése
  • Pénzügyi tervek és kimutatások készítése az egyesület általános gazdasági adminisztrációjához
  • A projekthez tartozó számlákkal kapcsolatos adatrögzítés
  • Folyamatos kapcsolattartás a projektek vezetőivel
  • Napi szintű kapcsolattartás a projektek hazai és nemzetközi partnereivel
  • Részvétel a hazai és külföldi partneri találkozókon
  • Együttműködés a projektben dolgozó helyi és terepi kollégákkal

Elvárások:

  • pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • legalább középfokú angol nyelvtudás
  • számítógép felhasználói ismeretek (Microsoft alkalmazások: Outlook, Excel, Word)
  • jó kommunikációs és íráskészség
  • csapatszellem
  • precizitás

Előnyt jelent:

  • Life+ vagy más európai uniós projektben szerzett pénzügyes tapasztalat
  • angol nyelv magas szintű ismerete
  • szakmai elhivatottság
  • civil szektor ismerete
  • könyvelési tapasztalat

Amit kínálunk:

  • hozzájárulás természetvédelmi munkánk sikeréhez
  • dinamikus csapat
  • kellemes munkahelyi környezet
  • csapatmunka
  • Bérezés a tapasztalat arányában